6 переваг співпраці з адвокатом

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

• чому допомога адвоката так необхідна;

• які вигоди отримає клієнт звернувшись до адвоката.

Пересічний громадянин все більше стикається з неоднозначними подіями: захист своїх прав від необґрунтованих посягань, вирішення конфліктних ситуацій у суді, підписання договорів, та ін. Ситуацій, які спонукають людину звернутися за юридичною допомогою — величезна кількість. Але постійні зміни в законодавстві та мінлива судова практика заважають вирішувати юридичні проблеми самостійно. Ось чому допомога фахівця стане у нагоді.

Більшість самостійно намагається розібратися з законами та судовою практикою, дехто радиться зі знайомими, а інші шукають способи вирішення складної ситуації на форумах. Проте усе це – марне витрачання часу, оскільки кожна ситуація унікальна, окремі закони не завжди можна правильно розтлумачити у відриві від контексту інших, а людина, яка не має юридичної освіти та практики, не зможе дати вірну пораду.

Найбільш надійний та раціональний варіант — звернутися за допомогою до фахівця. Адвокат допоможе у вирішенні  різноманітних правових проблем – сімейні справи, житлові питання, спадщина, позики та борги тощо.

6 вагомих підстав для співпраці з адвокатом:

  1. Послуги адвоката допоможуть бізнесу скоротити можливі ризики, а для приватних осіб – уникнути можливих помилок під час захисту своїх інтересів у суді чи правоохоронних органах.
  2. Клієнт завжди може обрати зручний спосіб співпраці з адвокатом: комплексний супровід справи, участь в конкретній процесуальній дії чи складання окремого правового документу.
  3. Завдання адвоката — якісне, оперативне надання правових послуг для юридичних осіб і фізичних осіб за доступною ціною. Важливо не отримання значної матеріальної винагороди, а встановлення довгострокового співробітництва на вигідних умовах для обох сторін.
  4. Професійне спілкування з конкретною людиною — це зручно і зрозуміло, оскільки клієнт в будь-який час може звернутися за необхідною допомогою до адвоката, з яким співпрацював раніше. Постійна взаємодія дозволяє відчувати себе завжди захищеним.
  5. Звертаючись до адвоката, клієнт заощаджує свій час. Він звільняється від обов’язкового відвідування суду, зустрічей з опонентами, збору доказів, виконання інших формальностей. Деякі категорії справ супроводжуються підвищеною емоційною напруженістю і конфліктами між опонентами, тому адвокат враховує все це в своїй роботі, надаючи клієнтові можливість утриматися від участі в процесі.
  6. Адвокат цінує свою репутацію, йому немає сенсу вводити людину в оману, адже в іншому випадку інформація буде поширюватися і він втратить довіру клієнтів.

Бажаєте розпочати роботу з адвокатом?

Телефонуйте: + 38 (093) 825 35 98

Пишіть на електронну скриньку: valeriy.kudelya@gmail.com

Скористайтеся формою зворотнього зв’язку.