Адвокат онлайн

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

• як отримати консультацію адвоката онлайн;

• які переваги отримання юридичної допомоги дистанційно.

Сучасні технології відкривають для нас нові можливості. Використовуючи Інтернет, не виходячи з дому, ми робимо покупки, замовляємо квитки, оплачуємо комунальні послуги. Юридичні консультації не виняток. Сьогодні за допомогою смартфону можна легко задати питання адвокату з будь-якого населеного пункту України.

Як отримати консультацію адвоката онлайн?

Крок 1. Зайдіть в розділ «Контакти» і заповніть форму зворотного зв’язку. Коротко, але зрозуміло опишіть ситуацію, щоб я зумів знайти рішення правової проблеми.

Крок 2. Протягом години я надам вам рекомендації для подальшої співпраці. Залежно від ситуації, я підготую відповідь на ваш email або запропоную бесіду по телефону. У деяких випадках я попрошу підготувати пакет документів для детального ознайомлення зі справою.

Крок 3. Результати допомоги клієнтам онлайн залежать від особливостей конкретної справи. Іноді достатньо однієї консультації в телефонному режимі. Також я займаюся дистанційним веденням справи протягом тривалого часу. Крім цього, я складаю правові документи: договори, заяви, скарги, які клієнт може отримати на свою електронну пошту.

Які переваги отримання юридичної допомоги дистанційно?

Послуга «Адвокат онлайн» — це економія часу. Традиційний формат взаємодії з адвокатом передбачає особисті зустрічі, вимагає внесення змін у робочий графік або відбирає час дорогоцінного відпочинку. Онлайн-послуги дозволяють обійтися без особистої зустрічі і поїздок в офіс. Подібний формат роботи адвоката дозволяє надавати допомогу клієнтам, які проживають за межами столиці.

Свої запитання також можна надіслати електронною поштою: valeriy.kudelya@gmail.com

Оцінюйте зручність послуг, економте час!

Цікавлять статті на юридичну тематику — завітайте на сторінку мого блогу.