Адвокат по сімейним спорам. Розірвання шлюбу, поділ майна, аліменти, спори щодо дітей

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

• які послуги надає адвокат по сімейним спорам

• яка процедура роботи з кожним клієнтом в цій категорії справ

• які вигоди отримає клієнт у разі співпраці з адвокатом

Сімейні суперечки ‒ одні з найбільш неприємних судових процесів, що мають на увазі вирішення питань між подружжям. В результаті виникають стресові ситуації, незважаючи на які, потрібно вирішити проблеми, пов’язані з поділом майна, виплатою аліментів, позбавленням батьківських прав та інше. Однак емоції та образи заважають подружжю приймати правильні рішення і реально оцінити ситуацію.

Тому багато хто звертається за допомогою до адвокатів з сімейних справ, які розглядають те, що трапилося через призму закону. Таким чином, вдається відшукати вихід навіть із найскладніших ситуацій, розповідаючи клієнтам про те, на що саме вони мають право претендувати чи розраховувати.

Послуги адвоката по сімейним спорам

Деякі клієнти дотримуються помилкової думки, вважаючи, що сімейні справи не викликають ніяких складнощів. Однак у вирішенні цих питань існує безліч підводних каменів, які варто враховувати.

Саме тому важливо якомога раніше заручитися підтримкою адвоката, який надає такі послуги:

 • Розлучення.
 • Поділ майна.
 • Стягнення аліментів.
 • Збільшення або зменшення розміру раніше призначених аліментів.
 • Стягнення додаткових коштів на утримання дитини.
 • Визначення подальшого місця проживання дитини (дітей) після розлучення батьків.
 • Визначення графіка зустрічей з дитиною.
 • Позбавлення батьківських прав з урахуванням певних підстав.

Допомога адвоката з сімейних справ може здійснюватися комплексно, коли фахівець пропонує повноцінний супровід клієнта: від подачі документів до суду до отримання судового рішення. Також, клієнти можуть скористатися послугами адвоката для оформлення певного процесуального документу: позовної заяви, відзиву на позовну заяву, апеляційної скарги, заяв до інших інстанцій.

Чому варто звернутися за допомогою до адвоката

Досить часто трапляються ситуації, коли банальний розподіл майна або вирішення питання, пов’язаного з майбутнім місцем проживання дитини, переростає в справжню війну між подружжям. В такому випадку допомога адвоката з сімейних справ є неоціненною:

 • Вдається заощадити власний час в процесі тривалих судових розглядів, що не приносять ніяких результатів.
 • Економія коштів на подачу нескінченних судових позовів.

У тих ситуаціях, коли усної консультації адвоката недостатньо, рекомендується скористатися повним юридичним супроводом справи в суді.

Процес роботи адвоката

Процедура роботи з кожним клієнтом здійснюється наступним чином:

 1. Проводиться безкоштовна консультація, на якій важливо детально проаналізувати проблему. Адвокат розглядає всі можливі варіанти вирішення спірної ситуації з максимальною вигодою для свого клієнта. Визначається конкретна послідовність дій при вирішенні проблеми.
 2. Виконання поставленого завдання. У процесі роботи клієнт буде постійно проінформований щодо просування справи, адже це гарантує повну прозорість продуманої схеми. Адвокат застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта з подальшим підбором судової практики, виходячи з особливостей конкретної справи.
 3. Результат. Після задоволення судом позовних вимог клієнта адвокат отримує судове рішення і за необхідності виконавчий лист. Потім, всі документи будуть передані клієнту або відправлені в службу виконання судових рішень.

Вигоди для клієнта

Нестандартна, складна або «запущена» справа вимагає термінового вирішення і ефективного втручання адвоката. Якщо клієнт бажає отримати швидкий результат, з мінімальною особистою участю і на умовах конфіденційності, тоді саме час заручатися підтримкою фахівця з сімейних справ. Час і репутація ‒ це безцінні активи сучасної людини, тому адвокат допоможе провести процес таким чином, щоб клієнт міг максимально зберегти дані ресурси.

Однією з найголовніших переваг є злагоджена і прозора робота з клієнтом, що дозволяє описувати реальні ризики та можливі перспективи розвитку ситуації. Таким чином, можна відразу розробити майбутній план роботи та бути націленим на позитивний результат. Адже основну роль у вирішенні таких конфліктів грає розуміння специфіки даних питань.

Потрібна консультація адвоката?

Телефонуйте: + 38 (093) 825 35 98

Пишіть на електронну скриньку: valeriy.kudelya@gmail.com

Скористайтеся формою зворотнього зв’язку.