Консультація юриста. Безкоштовна юридична консультація, що необхідно знати клієнту

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

• що входить до пакета «юридичної консультації»;

• які вигоди отримає клієнт звернувшись за консультацією;

• як можна отримати консультацію адвоката.

Юридична консультація — це перший етап в процесі налагодження будь-яких взаємин з клієнтом. Цей етап прийнято вважати одним з найбільш важливих, адже від грамотно сформованої стратегії ведення судової справи або від спланованих правовідносин в різних сферах безпосередньо залежить подальший результат.

Проведені юридичні консультації — це мінімум правового захисту, який вкрай необхідний перед тим, як отримати важливу відповідь на питання, що цікавлять клієнта. На практиці таке популярне висловлювання, як «попереджений — значить озброєний», дійсно працює. Адже іноді півгодинна консультація юриста «ДО» дозволяє заощадити нерви та кошти на витрачені зусилля в суді «ПІСЛЯ».

Попередня юридична консультація по телефону стає важливим атрибутом у вирішенні будь-якої серйозної справи. Це може бути:

  • оформлення договору;
  • вкладення власних коштів в новий бізнес;
  • вирішення судового спору чи виконання рішення суду;
  • купівля-продаж нерухомості та багато іншого.

Якщо суперечка вже виникла, то чим раніше один з його учасників звернеться за допомогою до адвоката, тим вище шанси вирішити цей спір в досудовому порядку.

Що входить до пакета «юридичної консультації»

Юридична консультація Київ — відмінне рішення для тих, хто погано орієнтується в законодавчій базі. Надання даної послуги включає в себе відразу кілька важливих моментів:

  • бесіда клієнта з адвокатом, в результаті якої клієнт розповідає про свою проблему;
  • адвокат відповідає на всі питання, що цікавлять клієнта у даній справі;
  • адвокат дає поради, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації.

Вигоди для клієнта

Надана консультація юриста онлайн безкоштовно має масу незаперечних переваг, перш за все, для самого клієнта. Разом з клієнтом адвокат зможе відшукати оптимальні шляхи для вирішення конкретної проблеми, при цьому відзначаючи мінімальні витрати часу і коштів. Це особливо важливо, коли потрібно вирішити питання, які не можуть довго чекати.

Також, юридична онлайн консультація гарантує повну конфіденційність процесу. В результаті, про інформацію, яку клієнт розповів адвокату, не дізнаються сторонні люди.

Як отримати консультацію адвоката?

Щоб отримати безкоштовні юридичні консультації, важливо уважно підійти до питання пошуку підходящої компанії або фахівця. Я пропоную кілька варіантів успішного вирішення вашої проблеми.

  1. Проведення консультацій у телефонному режимі — це ідеальне рішення для тих, хто бажає заощадити власний вільний час і не витрачати його на особисту зустріч. По телефону юрист відповість на всі важливі питання і надасть слушні поради.
  2. Безкоштовна онлайн консультація юриста, яка може бути двох типів: через спеціальну форму на моєму сайті або за допомогою електронної пошти. У першому випадку, клієнту потрібно заповнити форму на сторінці, та написати своє питання. У другому випадку, клієнт може розповісти про свою проблему і відправити листа за вказаною електронною адресою: valeriy.kudelya@gmail.com
  3. Попередня домовленість. Консультація юриста безкоштовно проводиться в зручному для клієнта місці в заздалегідь обраний день і час.

Надання онлайн послуг останнім часом стає все більш актуальним, адже клієнтові не доводиться витрачати час на особисту зустріч. В результаті, вирішення всіх питання відбувається дистанційно.

Особливості проведення безкоштовної консультації

Безкоштовна консультація юриста по телефону або при особистій зустрічі — можливість вирішити проблеми в найкоротші терміни. Існує міф, що всі безкоштовні послуги — це неякісні послуги, які дозволяють розповісти про рішення того чи іншого питання поверхово, не заглиблюючись в саму суть.

В моєму випадку це не так. Звернувшись за консультацією клієнт отримує можливість задати питання юристу онлайн безкоштовно і при цьому отримати якісну оцінку правової проблеми. Крім того, адвокат надасть дієві поради та рекомендації щодо вирішення правової проблеми, спираючись на законодавство та судову практику. Це допоможе клієнтові бути юридично підкованим і впевненим у своїй правоті.

Проведена консультація юриста дозволяє клієнту дізнатися про ті випадки, коли судовий процес не має ніяких виграшних перспектив. В результаті, завжди можна відмовитися від судового розгляду і вирішити проблему мирним способом. Таким чином, клієнт буде володіти інформацією, що надасть впевненості у вирішенні важливих питань.

Адвокат допоможе виробити перевірену стратегію вирішення певного питання, а також — спланувати обдумані кроки, які допоможуть вирішити суперечку в досудовому або судовому порядку.

Потрібна консультація адвоката?

Телефонуйте: + 38 (093) 825 35 98

Пишіть на електронну скриньку: valeriy.kudelya@gmail.com

Скористайтеся формою зворотнього зв’язку.