Шановний Клієнте, мої послуги передбачають надання компетентних і зрозумілих відповідей на Ваші запитання, фахову оцінку Вашої проблеми, рекомендації щодо її вирішення.

Ви маєте змогу отримати консультацію адвоката у будь-який зручний спосіб: зустрітися зі мною в офісі, зателефонувати, написати електронного листа або коротко описати свою ситуацію у спеціальній формі на сайті.

Для надання корисної поради адвокат вивчає обставини Вашої справи, аналізує чинне законодавство з цього питання, відшукує прецеденти виходу з аналогічних ситуацій, при необхідності – готує відповідь у письмовій формі.

Узгодження своїх дій і рішень з юристом мінімізує ризик неприємних наслідків.

 

Моя практика:

  • Сімейні справи

Розлучення та розподіл майна подружжя, виплата аліментів, встановлення батьківства, вирішення спору щодо місця проживання дитини, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною і її вихованні, позбавлення батьківських прав.

  • Житлові питання

Взаємовідносини з представниками служб житлово-комунального господарства, вселення, виселення з житла, зняття з реєстрації.

  • Спадщина

Розподіл часток у спадщині, визнання заповітів недійсними, встановлення факту проживання однією сім’єю.

  • Трудове право

Звільнення працівника, стягнення заборгованості по заробітній платі, поновлення на роботі, оскарження дисциплінарних стягнень.

  • Позики та борги

Стягнення боргів, спори стосовно банківських боргів і кредитів, відшкодування збитків страховою компанією згідно договору страхування.

  • Інші напрямки

Захист прав споживачів, широке коло питань стосовно власності та оренди землі, будинків, квартир та іншої нерухомості, авторське право.

Вартість послуги:

Консультація в офісі або дистанційно

від 150 грн.

Дізнайтесь думку фахівця щодо Вашої ситуації!

Телефонуйте: + 38 093 825 35 98

Пишіть на електронну скриньку: valeriy.kudelya@gmail.com

Заповнюйте форму зворотного зв’язку.

Напишіть свої запитання, або стисло опишіть суть проблеми. Відповідь на Ваш лист я надам протягом години. 

Ваше ім'я *

Ваш E-mail *

Ваше повідомлення