Навіщо потрібен адвокат в суді

З цієї публікації ви дізнаєтесь:

• у яких ситуаціях адвокат в суді вам не потрібен;

• у яких ситуаціях вам необхідний адвокат в суді.

У вас виникла ситуація, коли необхідно вирішити правову проблему в судовому порядку? Тоді вам необхідна допомога адвоката. Багато людей вважають, що зможуть заощадити на послугах адвоката і сподіваються, що розберуться в юридичних питаннях самостійно. Однак це не завжди спрацьовує.

У яких ситуаціях адвокат в суді вам не потрібен.

У вас є необхідні знання в сфері права. До того ж ви не перший раз стикаєтеся з розглядом справ в судах та маєте позитивний досвід вирішення правових проблем.

У вас занадто багато вільного часу. Ви можете присвятити його вивченню законів, судової практики, вимог до процесуальних документів, різних юридичних тонкощів.

Вам подобається сперечатися, шукати докази, писати позовні заяви та відзиви на них. Можливо ви самостійно зможете підготувати запити та зібрати всі необхідні документи перед зверненням до суду.

Вам байдужий результат розгляду судової справи. Ви не маєте можливості розрахуватися з боргами в будь-якому випадку і зовсім збайдужіли та опустили руки. Однак вихід є. Адвокат зможе домогтися зменшення суми боргу чи штрафних санкцій, відстрочити або розстрочити виконання рішення суду.

У яких ситуаціях вам необхідний адвокат в суді.

Вам треба виграти цей суд. У такому випадку без адвоката у суді вам не обійтись. Адвокат надасть консультацію, оцінить судову перспективу справи, складе процесуальні документи та представить ваші інтереси протягом всього судового розгляду.

Наприклад:

При розлученні. Якщо у вас виникла необхідність поділити майно, яке ви придбали за час перебування у шлюбі і ви не можете дійти згоди з колишнім чоловіком чи дружиною щодо його поділу.

При вирішенні суперечки щодо дітей. Коли необхідно вирішити питання про місце проживання дитини, усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною, стягнути аліменти.

При виникненні спірної ситуації у трудових відносинах. Якщо вас незаконно звільнили або перевели на іншу роботу. Адвокат допоможе відстояти ваші права, поновити на роботі та навіть отримати матеріальне відшкодування.

У ситуаціях прострочки платежів по кредитах або безпідставного завищення штрафних санкцій. Щоб захистити при цьому свої кошти та майно, допомога адвоката в суді буде незамінною. Адвокат проведе аналіз наданих вами договорів та подбає про те, щоб рішення якомога більше відповідало вашим інтересам.

У випадках коли справа вже розглянута, але рішення вас не задовольняє. Адвокат оцінить судові перспективи його оскарження, підготує скарги та представить ваші інтереси в суді апеляційної чи касаційної інстанції.

Якщо ви проживаєте в іншому населеному пункті, а судовий розгляд справи відбуватиметься в Києві.  У такому разі вам не потрібно витрачати кошти та час на тривалі поїздки та проживання в чужому місті. Достатньо зателефонувати адвокату, отримати консультацію, та надіслати необхідні документи поштою.

Потрібна допомога адвоката в суді, телефонуйте: + 38 (093) 825 35 98