Навіщо потрібна консультація та допомога адвоката

З цієї публікації ви також дізнаєтесь:

• які послуги надає адвокат;

• в яких випадках без участі адвоката не обійтись;

• як підготуватися до спілкування з адвокатом.

Незалежно від напрямку діяльності, у багатьох людей час від часу виникає необхідність у кваліфікованій юридичній допомозі. Через відсутність відповідних знань у галузі законодавчих положень, середньостатистичний громадянин не завжди може самостійно відстоювати свої інтереси у суді або правильно підготувати ті чи інші документи.

Адвокат надає наступні послуги у всіх галузях права:

  • Консультативна допомога;
  • Оформлення документів;
  • Представництво інтересів клієнта у суді.

Бувають випадки, коли намагання вирішити правові спори власними силами призводять до значного погіршення ситуації. Особливо це стосується судових процесів, адже тільки фахівець може розробити виграшну стратегію і тактику, використовуючи наявні докази і факти.

В яких випадках без участі адвоката не обійтись:

  • Укладання договорів, угод та інших документів. Адвокат перевірить відповідність умов угоди вашим інтересам, вдасться до необхідних запобіжних заходів щоб захистити вас від підписання невигідної угоди;
  • Порушення умов договору іншою стороною. В даному випадку адвокат пояснить, якими мають бути ваші подальші дії,  допоможе написати позовну заяву чи претензію;
  • Ви подали позов до суду. Досвід адвоката допоможе вам скорегувати дії, обрати правильну тактику спілкування з опонентом, надасть надійний захист ваших інтересів у суді;
  • Суд виніс рішення, з яким ви незгодні. Завдання адвоката пояснити, наскільки це рішення легітимне, чи можливо домогтися його відміни. Адвокат зможе підготувати апеляційну чи касаційну скаргу, спланувати план дій, захищати ваші інтереси під час розгляду скарги у суді;
  • Суд виніс рішення, що вас вдовольняє, але воно не виконується.  Адвокат складе необхідні заяви, запропонує ефективні способи рішення проблеми.

Звертаючись до адвоката ви значно підвищуєте шанси вирішити юридичні питання та судові спори на свою користь!

Первинна консультація адвоката за своєю вартістю доступна більшості клієнтів, а ось рішення давнішньої проблеми тягне за собою додаткові витрати.  Спираючись на досвід, краще відразу звернутися до адвоката, ніж втрачати час та кошти. Однак, навіть в складній ситуації не варто опускати руки – адвокат володіє необхідними знаннями та досвідом, які допоможуть знайти вихід з будь-якої ситуації.

Звертайтесь до фахівця відразу, щойно з’являються запитання чи сумніви з приводу самостійного вирішення проблеми.

Як підготуватися до спілкування з адвокатом:

  • Під час консультації з адвокатом важливо бути відвертим та надати повну та достовірну інформацію щодо ситуації, яка вас хвилює. Тільки в цьому випадку адвокат зможе надати правильну оцінку проблемі та її масштабам, спланувати тактику дій та з максимальною віддачею захищати ваші інтереси у суді.
  • Обов’язково для зустрічі з адвокатом підготуйте повний пакет документів, що стосуються вашої ситуації. Вивчивши їх, адвокат відразу зможе відповісти на питання, які вас цікавлять.

Звертайтесь до адвоката, і ваші інтереси будуть повністю захищені!

Телефонуйте: + 38 (093) 825 35 98

Пишіть на електронну скриньку: valeriy.kudelya@gmail.com